CENTRALNE ZIMOWE ZGRUPOWANIE TAEKWON-DO - Szczyrk 2017
11-03-2017
W dniach 20.01 – 26.01 2017 r. adepci RCSW Fighter uczestniczyli w cyklicznie odbywającym się Centralnym Zimowym Zgrupowaniu Taekwon-Do w Szczyrku. W zgrupowaniu udział wzięło 109 uczestników, z 7 krajów: Anglia, Belgia, Czechy, Francja, Irlandia, USA i Polska, którą reprezentowali zawodnicy i trenerzy z 13 klubów: CzAT Częstochowa, MKS Lewart AGS Lubartów, LSKT Lublin, Garda Warszawa, RSCT Radzyń Podlaski, KKSW Lubin, Orient Kłobuck, RKT Feniks-Arete Rybnik, KST Po-Eun Stargard, RCSW Fighter Rybnik, WSKT Wrocław, WITKD Kwon Warszawa, KS Dragon Janów.

RCSW w tym roku na obozie reprezentowali: trener Łukasz Kubiak, instruktor Krystian Krawczuk, Nikola Wita, Paulina Węgrzyn, Aleksandra Pakuła, Laura Nitner, Mateusz Antończyk, Adrian Bednarek i Karolina Kubiak. Każdego dnia ekipa RCSW dwa razy wyruszała w 2,5 km trasę na salę gimnastyczną, gdzie odbywały się poranne i popołudniowe treningi, które prowadził Mistrz Jerzy Jedut. Dla osób chętnych dodatkowo wieczorem uzyskania konsultacji u Mistrzów w zakresie techniki i układów, z czego zawodnicy RCSW chętnie korzystali.

Treningi z Mistrzem Jedutem jak zawsze były bardzo intensywne i wyczerpujące, ale nikt nie narzekał (no chyba że na odciski na stopach) gdyż po to właśnie na zgrupowanie w Szczyrku pojechał. Należy dodać, iż zawodnicy mieli możliwość dwa razy spędzić poranek na stoku zjeżdżając na nartach lub snowboardzie. Mistrzem i najbardziej wytrwałym narciarzem okazał się Krystian, który z uroków zimy korzystał prawie codziennie. Na zgrupowaniu obchodziliśmy również urodziny Mateusza, któremu przygotowaliśmy słodką niespodziankę.

Zgrupowanie jak zwykle zakończyło się sesją fotograficzną (przez każdego bardzo z resztą lubianą:)), która będzie pamiątką na następne lata.

Na koniec należy również dodać, iż wyjazd naszych niektórych zawodników był możliwy dzięki dofinansowaniu z budżetu Gminy Świerklany. Dziękujemy.