MISTRZOSTWA POLSKI – WIELKIE EMOCJE, WIELKIE SUKCESY I OGROMNA DUMA! 

Za nami Mistrzostwa Polski, podczas których nasz klub reprezentowała 13-osobowa ekipa:
Amelia Jankowska
Karolina Szklarska
Zuzia Grzybek
Lena Szymańska
Maja Szewczyk
Wiktoria Jonderko
Igor Malinowski
Robert Musialik
Wojtek Siedlaczek
Patryk Kula
Łukasz Kubiak
Patryk Kula
Dawid Kula
Nasi zawodnicy zaliczyli bardzo udany start, pokazując charakter, odwagę i ogromne serce do walki. Każdy z reprezentantów wygrał co najmniej jeden pojedynek, co pokazuje, że systematyczna praca przynosi efekty i jako klub nieustannie się rozwijamy. 

Wracamy z medalami, ogromnym doświadczeniem i jeszcze większą motywacją do dalszej pracy. To był wyjątkowy weekend dla naszego klubu i kolejny dowód na to, że ciężka praca zawsze przynosi efekty.












